O nas

 

 
ANIA - Wokalistka pełna wdzięku i uroku, zawsze uśmiechnięta.Wszechstronna i utalentowana,potrafiąca odnależć się w każdym stylu muzycznym. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Pile w klasie skrzypiec i wokalu operowego. Wprowadza do zespołu ciepłą barwę głosu oraz duże doświadczenie muzyczne.Laureatka wielu festiwali Ogólnopolskich i Międzynarodowych gdzie zajmowała wysokie miejsca, wyróżnienia oraz GRAND PRIX. Uczestniczyła w nagraniu utworów religijnych do Ojca Świętego „Ukochane Pieśni Maryjne Jana Pawła II„ oraz pieśni patriotycznych z okazji Dnia Niepodległości, które ukazały się w gazecie SUPER EXPRES. Koncertowała  w holenderskich  miastach takich jak Eindhoven, Veldhoven gdzie wystąpiła jako gość specjalny.  Miała nagrywany program do Telewizji Szczecińskiej oraz Polsatu 2. Jest w trakcie nagrywania solowej płyty oraz teledysku, który będzie emitowany w telewizji.

 

                                                                                                      

ADAM - Muzyk z wielkim doświadczeniem, kompozytor, instrumentalista. W branży muzycznej znany przez muzyków występujcych na scenach polskiej estrady. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy do ludzi. Gadatliwy z poczuciem humoru co bardzo przydaje sie na scenie podczas prowadzenia imprez. Muzyka to moja pasja od najmłodszych lat, która trwa nie przerwanie do dnia dzisiejszego i mam nadzieje że bedzie  twała do końca świata i jeden dzień dłużej, jak to powiada pewien klasyk.                                                       

  OLIWIA - Laureatka wielu festiwali Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Śpiewa, gwiżdże, tańczy, czyli robi to co najbardziej lubi. Swoim miłym i ciepłym głosem potrafi zbliżać do siebie ludzi, sprawia jej to wielką satysfakcję i mobilizuje do jeszcze większych wyzwań muzycznych  jak branie udziału w takich programach jak: MUST BE THE MUSIC, MAM TALENT, VOICE OF POLAND, X FACTOR. Może kiedyś uda sie ją zobaczyć na wielkiej scenie a my bedziemy ją ogladali w małym szklanym pudełeczku i bedziemy mogli się pochwalić, że śpiewa w naszym zespole i uprzyjemnia państwu spiewając na waszych uroczystościach rodzinnych i nie tylko. Miała okazję wystąpić przed Prezydentem Polski Bronisławem Komorowskim.To było dla niej przeżycie i duże wyróżnienie, które może sobie dopisac do kolejnego udanego występu. 

 

Wszystkie prawa zastrzezone.Strona wykonana przez doNETA.pl